Heavy-duty farm tractors designed for mechanised agricultural operations.
Multiple Models| Drive Type | 2WD/4WD |
|---|---|
| Power | 70 HP |
| PTO Speed | 540 rpm |
| Transmission | 8F + 2R |
| Drive Type | 2WD/4WD |
|---|---|
| Power | 90 HP |
| PTO Speed | 540 rpm |
| Transmission | 12F + 4R |
| Drive Type | 4WD |
|---|---|
| Power | 110 HP |
| PTO Speed | 540/1000 rpm |
| Transmission | 12F + 4R |