Multipurpose agricultural tractors used for land preparation, planting, hauling, and powering farm implements.
Multiple Models| Drive Type | 2WD |
|---|---|
| Power | 50 HP |
| PTO Speed | 540 rpm |
| Transmission | 8F + 2R |
| Drive Type | 2WD/4WD |
|---|---|
| Power | 75 HP |
| PTO Speed | 540 rpm |
| Transmission | 8F + 2R |
| Drive Type | 2WD/4WD |
|---|---|
| Power | 100 HP |
| PTO Speed | 540 rpm |
| Transmission | 12F + 4R |
| Drive Type | 4WD |
|---|---|
| Power | 120 HP |
| PTO Speed | 540/1000 rpm |
| Transmission | 12F + 4R |