Advanced seed separation machine that separates grains based on weight differences, allowing removal of immature, damaged, or insect-infested grains to improve seed quality.
Multiple Models| Capacity | 1 ton/hour |
|---|---|
| Power | 4 kW |
| Capacity | 2 tons/hour |
|---|---|
| Power | 4.5 kW |
| Capacity | 3 tons/hour |
|---|---|
| Power | 5 kW |
| Capacity | 4 tons/hour |
|---|---|
| Power | 5.5 kW |
| Capacity | 5 tons/hour |
|---|---|
| Power | 6 kW |